ZpětÚvod Profil společnosti

Profil společnosti

   Realitní kancelář  PAPA Reality  vstoupila na trh jako dynamická, zdravá a spolehlivá společnost se záměrem nabídnout maximální kvalitu poskytovaných služeb. Naše hlavní působnost je Praha a střední Čechy, po dohodě i celá ČR.

   Ke každému klientovi přistupujeme s individuálním přístupem, a tím zajistíme jeho maximální potřeby, které od nás očekává.  Každá  nemovitost  je  našimi vyškolenými (certifikovanými) makléři důkladně prověřena,  tím je zajištěna  bezpečnost  při  prodeji.  PAPA Reality  spolupracuje s  mnoha  partnery,  kteří  jsou  úzce  spojeni s nemovitostmi. 

   

   Věříme, že i název společnosti je lehce zapamatovatelný a i tak lehce budeme společně proplouvat realitním trhem, který  není  v  dnešní  době  vůbec jednoduchý.  Naší  prioritou  je, aby naši klienti byli s našimi službami  natolik spokojeni, že se k nám budou vracet a doporučovat nás svým známým, přátelům i rodinám.   

   

   Nakonec bychom chtěli podotknout a zdůraznit, že jednáme jen po vzájemné dohodě a důvěře.

 

Těšíme se na setkání s Vámi!

                                                                         Ivo Hanečka a Rostislav Pokorný

                                                                        jednatelé společnosti PAPA Reality.


Rychlý kontakt

Mobil: 777 943 112
Mobil: 777 998 710
E-mail: info@papareality.cz

Novinky

ČNB opět zpřísnila podmínky pro poskytování hypoték

21. leden 2018
Praha - Česká národní banka opět zpřísnila podmínky pro poskytování hypoték. Vedl jí k tomu rychlý růst cen nemovitostí i objemu úvěrů na bydlení. V případě zhoršení ekonomického vývoje by se mohla řada domácností s hypotékou dostat do problémů se splácením, což by se dotklo následně i bank. Vyplývá to z dnes zveřejněné Zprávy o finanční stabilitě.

Energetické průkazy

31. březen 2016
Energetické průkazy

Archiv novinek